top of page

Turkey CX Awards'a Neden Katılmalısınız?

Uluslararası arenada 2008’den müşteri deneyimi yarışmaları düzenleyen Awards International ile birlikte düzenlediğimiz “Turkey CX Awards” organizasyonunda bu yıl 45 şirketten 145 başvuru toplamda 27 kategoride finalist olarak yarışacak. Kategoriler bazında finalistleri buradan inceleyebilirsiniz. Finalistler 2 Haziran Perşembe günü fiziksel olarak jüri üyelerine sunumlarını yapacaklar ve aynı gün kazananlar açıklanacak. Sunumlar ve ödül töreni Hilton Maslak’ta gerçekleşecek. Yarışmayı global müşteri deneyimi düşünce lideri Ian Golding, CCXP sunacak.


Yürütme Kurulu ve Partner’lar:

Yarışmanın Yürütme kurulunda ise benimle birlikte Turkcell Müşteri Deneyimi Direktörü Sinem Yüksel, Sodexo Müşteri Deneyimi Direktörü Serdar Güngör, Allianz Müşteri Deneyimi Direktörü Erdem Sağlamer, Türk Hava Yolları Müşteri Deneyimi Müdürü Mustafa Mücahitoğlu, Future Bright Kurucu Ortağı Akan Abdula, Enpara Saha Yönetimi ve Çözüm Merkezi Direktörü Serpil Polat Tomur, Profesör Kaan Varnalı, Harvard Business Review Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan, Awards International CEO’su Neil Skehel ve Awards International Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ivana Kircanski bulunuyor. Yürütme Kurulu üyelerine buradan ulaşabilirsiniz. Yarışmanın web sitesi de şu şekilde: https://turkeycxa.com/


Bu yıl yarışmanın düzenlenmesinde Pisano, Userspots, Aposto!, Tomorrow, İstanbul Kültür Sanat Vakfı ve HBR Türkiye partner olarak bize destek oluyor. Partner’lara ise buradan ulaşabilirsiniz.


Jürİ Üyelİğİ:

Turkey CX Awards jürileri sadece bir yarışmada değerlendirme yapmakla kalmıyorlar, aynı zamanda “The Judge Club” denilen özel bir topluluğun da üyesi oluyorlar. Bu toplulukta her ay dünyanın farklı yerlerinden CX liderleriyle bir araya gelip exclusive konuşmacıları dinleyebiliyorsunuz ve networking imkanı bulabiliyorsunuz. Örneğin NPS'in yaratıcısı Fred Reichheld geçtiğimiz yıl konuşmacılardan biriydi. Jüri üyesi olunduğunda sitede ve sosyal medyada "promotion" aktiviteleri de oluyor. Her ne kadar ücretli olsa da her ücreti ödeyen de jüri olamıyor tabii ki. Bu geniş katılımlı ve uluslararası destekli müşteri deneyimi yarışmasındaki yaklaşık 50 türk jüriden biri olmak da bir ayrıcalık olacak.

Jüri üyesi olmanın daha doğrusu judge club üyesi olmanın ücreti 349 Euro. Detaylı bilgiye buradan da ulaşabilirsiniz. Jüri üyelerinden gala yemeğine ve ödül törenine katılmak için ayrıca bir ücret alınmayacak. Yürütme kurulu üyeleri dışında şimdiye kadar jüri üyesi olarak organizasyona dahil olan bazı kişilerin şirket ve unvan bilgileri şu şekilde: Multinet Chief Experience Officer, Gitti Gidiyor Chief Customer Excellence Officer, Teleperformance Chief Sales and Marketing Officer, Samsung CX Director, Ipsos CX Leader, Hepsi Burada CX Director, Akbank Senior Vice President, Yapı Kredi CX Director, Aktifbank Customer Experience EVP, Webhelp Account Director, Ford CX Leader ve İstanbul Grand Airport CX Manager. Güncel jüri listesini de buradan takip edebilirsiniz. Geçtiğimiz yılın jürilerine de buradan ulaşabilirsiniz.

Jüri üyesinden beklentimiz sorumlu olduğu kategorilerdeki yazılı başvuruları değerlendirmek (1 başvuru değerlendirmesi için ortalama 1 saat gerekiyor, kategori başına 4-5 başvuru geldiği durumda 4-5 saatlik bir zamana ihtiyaç olacak) ve 2 Haziran’da sunumları canlı olarak değerlendirmek (Etkinlik tüm gün sürecek ve sunumlar 9-14 arasında olacak).


Jüri üyesi olmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.


Sponsorluk:

Yarışma için birçok sponsorluk fırsatları da mevcut. 60+ şirketten yöneticilerin bulunacağı platformda markanızın da yer alması müşteri deneyimi ile markanızın özdeşleştirilmesi için çok yerinde bir karar olabilir. Sponsorlukla ilgili soru ve detaylı bilgi için benimle (gokhankaracx@gmail.com) ile iletişime geçebilirsiniz.


Hem Türkiye’den, hem de Dünya’nın farklı bölgelerinden müşteri deneyimi liderlerinin yer alacağı, ilham verici konuşmaların yapılacağı, en iyi müşteri deneyimi çalışmalarının değerlendirileceği ve Türkiye müşteri deneyimi topluluğuyla bir araya geleceğimiz bu özel etkinlikte sizi de görmeyi dört gözle bekliyoruz!

Etiketler:

Comments


Sosyal Medyada Takip Edin

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • LinkedIn - Black Circle

Yeni Yazıları Takip Edin

Son Paylaşımlar

Etiketler

bottom of page