top of page

"Müşteri Her Zaman Deneyim İster" kitabım çıktı!

Uzun zamandır en büyük hayalimin ne olduğunu soranlara verdiğim yanıt şuydu: "Kitabımın çıkması." Yıllık hedeflerde hep en ön sıralarda olan bu hedefim 2022 Aralık itibarıyla gerçeğe dönüştü. Bu yazının yazıldığı Ocak ortasında ise sadece 1.5 ayda 1500 adet satarak bir iş kitabı için oldukça başarılı bir başlangıç yapmış oldu. Bu yazımda kitapta neler bulabileceğinizi, nerelerden alabileceğinizi ve kitap ile ilgili bana nasıl destek olabileceğinizi yazacağım :)


Öncelikle kitap tanıtımıyla başlayalım. Kitap 3 kısım ve 9 bölümden oluşuyor. Ana başlıklar şu şekilde:


Kısım 1: Geçmişten Bugüne Deneyim

1. Bölüm: Deneyim Dünyasına Hoş Geldiniz

2. Bölüm: Müşteri Deneyimine Giriş

Kısım 2: Müşteri Deneyimi Yönetim Modeli

3. Bölüm: Müşteri Odaklı Kültür Yaratmak

4. Bölüm: Müşteri İhtiyaçlarını Karşılamak

5. Bölüm: İnsan Odaklı Tasarım

6. Bölüm: Müşterileri Ürün ve Hizmetlerle Buluşturmak

7. Bölüm: Müşterilerde Duygusal Deneyim Yaratmak

Kısım 3: Ya Başaramazsak?

8. Bölüm: Şikayet Yönetimi ve Hizmet Telafisi

9. Bölüm: Müşteri Deneyimi Ölçümü

Sonuç ve Kapanış


Müşteri deneyimi alanında dünyanın önde gelen kişilerinin yorumları da şu şekilde:


“Gökhan'la tanıştığım ilk andan itibaren, müşteri deneyiminin gelişimi için dünya çapında ve büyük bir etkisi olacağını biliyordum. Onun tutkusu, adanmışlığı ve bilgisi, Türkiye ve globaldeki profesyonelleri desteklemesine ve etkilemesine, bu profesyonellerin sadece müşteri deneyiminin önemine inanmasını değil, aynı zamanda pratik yaklaşımları benimsemesini de sağlamıştır. Gökhan, ilk kitabında öğrendiği her şeyi paylaşarak başkalarının da onun bilgeliğinden ve uzmanlığından faydalanmasını sağlıyor.”

Ian Golding, CCXP

Uluslararası Müşteri Deneyimi Düşünce Lideri ve Yazarı

“Hem kurumsal çalışma hayatı, hem de eğitmen olarak yılların deneyiminin yanı sıra Gökhan, yaptığı her şeye müşteri deneyimi için gerçek bir tutku getiriyor ve bu kitap da bunun bir ürünü. Çok geniş bir kapsama sahip olan kitapta kültürden duygulara, müşteri iç görülerinden ölçümlemeye kadar tüm konular titizlikle anlatılıyor. Çalışan deneyiminin önemi de müşteri deneyimine ustalıkla dahil ediliyor. İster müşteri deneyimi disiplininde yeni çalışmaya başlamış olun, ister mevcut düşünce ve uygulamalarınızı geliştirmek istiyor olun, bu kitabı mutlaka okumalısınız.”

Annette Franz, CCXP

Uluslararası Müşteri Deneyimi Düşünce Lideri ve Yazarı

“Harika Müşteri Deneyimi, hem teknik hem de kültürel anlayış gerektirir. Türk şirketler için Gökhan Kara, CCXP'den daha iyi bir müşteri deneyimi danışmanı düşünemiyorum. Bu kitap, onun çalıştığı şirketlerde edindiği deneyimlerden ve dahil olduğu uluslararası müşteri deneyimi profesyonelleri topluluğundan beslenerek etkileri ispatlanmış uygulamalar içeriyor.”

Greg Melia, CAE

CEO, Customer Experience Professionals Association (CXPA)Peki kitaba nereden nasıl ulaşabilirsiniz? Öncelikle D&R, Penguen Kitapevi, Nezih ve BKM Kitap gibi kitapevlerinde kitabı bulabilirsiniz. Kitabın fiyatı 79 TL fakat internette %25-30 civarlarında indirimli bulabiliyorsunuz. İnternetten almak isterseniz aşağıda birkaç bağlantı bırakıyorum:


Bunların yanı sıra Hepsiburada ve Trendyol gibi online alışveriş sitelerinde de kitabı bulabilirsiniz. Sizden ricam ise internet üzerinden alırsanız, aldığınız yere puan/yorum bırakabilirseniz çok sevinirim :)


Eğer okuduğunuz kitapları Goodreads üzerinden takip ediyorsanız kitabımın Goodreads bağlantısı da şu şekilde: https://www.goodreads.com/book/show/64991228-m-teri-her-zaman-deneyim-i-ster Yine Goodreads'te de puan verebilirseniz çok mutlu olurum :) Hayallerimi gerçeğe dönüştürmemdeki hayal ortaklığınız için çok teşekkür ederim. Yeni hayallerde, hedeflerde ve sonuçlarda görüşmek üzere!


Comments


Sosyal Medyada Takip Edin

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • LinkedIn - Black Circle

Yeni Yazıları Takip Edin

Son Paylaşımlar

Etiketler

bottom of page