top of page

4 Ekim 2022 Dünya Müşteri Deneyimi Günü!


Dünya Müşteri Deneyimi günü 2013'ten bu yana her yıl Ekim ayının ilk Salı günü kutlanıyor. Customer Experience Professionals Association (CXPA) tarafından ortaya atılan bu özel güne CXPA "Müşteri Deneyimi Profesyonelliğinin Doğum Günü" adını veriyor :) 4 Ekim Salı günü kutlanacak olan 2022 Dünya Müşteri Deneyimi günü için birçok firma birçok ücretsiz webinar yapacağını duyurdu. Buradan CXPA tarafından düzenlenecek olan webinarlara ulaşabilir, CX Day ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Türkiye'de ise genel katılıma açık iki etkinlik gerçekleştirilecek. ilki Pisano tarafından tüm gün sürecek olan webinar, ikincisi ise CXPA Istanbul tarafından yapılacak olan "CX Drives Success" etkinliği olacak.

Pisano tarafından yapılacak olan webinarda yurt içi ve yurt dışından birçok konuşmacı yer alacak. Saat 11:15'te başlayacak olan webinar 18:00'a kadar devam edecek. Buradan detayları inceleyebilir ve etkinliğe ücretsiz kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.


Saat 16:15-17:00 arasında ben de Orçun İrfan ile birlikte "Sor Sorabildiğin Kadar" seansında katılımcıların sorularını yanıtlayacağım. Ona da beklerim :)

Akşam ise CXPA Istanbul olarak düzenlediğimiz ve 2 yılın sonrasında fiziksel olarak yapacağımız etkinliğine sizi bekliyoruz. Akasya AVM'de gerçekleşecek olan etkinlik için kaydınızı buradan yapabilirsiniz. Bu etkinliğimiz 19:00-21:00 arasında sürecek ve çok başarılı konuşmacıları ağırlayacağız. Konuşma panelinin moderasyonluğunu CXPA Istanbul lideri Doğukan Kaya üstlenecek. Panelde ise Vodafone Head of Customer and User Experience Hande Kozlu Gültakan, Samsung Customer Service Director Erbil Topgül, Sodexo Chief Customer Experience Officer Serdar Güngör ve Fexperience kurucusu Serdar Keskin konuşmacı olacak yer alacak. Fiziksel olarak bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz :)


2022 Dünya Müşteri Deneyimi Günü'nde görüşmek üzere!

Sosyal Medyada Takip Edin

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon
  • LinkedIn - Black Circle

Yeni Yazıları Takip Edin

Son Paylaşımlar

Etiketler

bottom of page